زمینه های فعالیت

ما امروز برای آینده می سازیم، از همین جهت آذرخش محصولات، فرآیندها و راه حل های نوآورانه ای را که ارائه می کند که به مشتریان مزیت رقابتی می دهد. در سراسر صنایع ، آذرخش تخصص و فن آوری را برای ارائه نتایج موفق پروژه گرد هم می آورد.

ما در آذرخش با اتکا به دانش و تجربه های اندوخته و همچنین نیروی انسانی حرفه ای و خلاق ، دانش و مهارت خود را در قالبی اختصاصی در رابطه با هر پروژه تحت قراردادهای طراحی و مهندسی (E) ، طرح و ساخت (EP/EPC) ، مدیریت طرح (MC) و تامین تجهیزات و اجرا(PC) در حوزه های نفت وگاز ، پتروشیمی و پالایشگاه ، فولاد ، نیروگاهی ، انرژی و  مواد شیمیایی در ایران و در منطقه ارائه میکنیم.

آذرخش تضمین میکند کارخانه های فولادی در بهینه ترین شرایط و با کمترین هزینه عملیاتی کار کنند. آذرخش می تواند با ارائه راه حل های حفاظت از رسوب و خوردگی، تصفیه آب و فاضلاب کارخانه فولاد و همچنین فن آوری های پیشرفته نظارت و کنترل به صنعت فولاد کمک کند تا به اهداف خود دست یابد.

چه به دنبال بهبود بهره وری تولید، ایمن سازی عملیات خود یا بهینه سازی عملکرد زیست محیطی باشید ، آذرخش مجموعه گسترده ای از پیشنهادات را برای افزایش تولید و حفاظت از مخازن و دارایی های شما ارائه می دهد.

تخصص نفت و گاز آذرخش در راه حل های سفارشی، موفقیت بلندمدت شرکت ها را در حفاری، توسعه، حمل و نقل و پالایش نفت و گاز تضمین می کند.

چه سیکل ترکیبی، چه با سوخت زغال سنگ، هسته ای یا تجدیدپذیر ، آذرخش راه حل هایی را طراحی و ارائه میکند که برای نیروگاه و تجارت خاص شما بهینه شده اند.

ما نیازهای متفاوت تولیدکنندگان مواد شیمیایی را می دانیم. کارشناسان آذرخش با استفاده از سالها فعالیت در صنعت، با تیم شما همکاری می‌کنند تا راه حل مناسبی را برای برآورده کردن نیازهای عملیاتی شما ارائه دهند.

X